Studia online są nowoczesną formą kształcenia realizowaną z wykorzystaniem najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych w Szkole Główne j Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Ich podstawowe zalety to elastyczność i wygoda. Po ukończeniu studiów online otrzymasz dokładnie taki sam dyplom, jak pozostali absolwenci studiów niestacjonarnych.

Studia online – jak to działa?

Studia online są takie same jak każde inne studia, tyle że forma przekazywania wiedzy jest różna. Program nauczania jest taki sam, jak w przypadku studiów niestacjonarnych. Podstawowa różnica polega na organizacji nauki. 50 procent zajęć odbywa się przez Internet w formie sesji z multimedialnymi materiałami do studiowania, których możesz uczyć się, kiedy chcesz oraz w formie seminariów online (webinariów) w bezpośrednim kontakcie z wykładowcą. Pozostałe 50 procent zajęć odbywa się w uczelni, na początku i na końcu semestru podczas weekendowych sesji. Jeżeli więc chcesz sam organizować swój czas i jesteś w tym dobry, to studia online są właśnie dla ciebie.

Studia online – jak to działa?

Studia online – poznaj korzyści

Studia online doskonale przygotowują do pracy zawodowej – rozwijają kompetencje cyfrowe oraz umiejętność zarządzania czasem i planowania własnego rozwoju. Mają też wiele innych zalet:

  • pozwalają dopasować naukę do pracy i życia osobistego;
  • możesz uczyć się we własnym tempie;
  • to Twoja decyzja, kiedy i gdzie się uczysz;
  • nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz – możesz zdobyć dyplom z dowolnego miejsca na świecie.
Studia online – poznaj korzyści

Kontakt do Działu Rekrutacji

Godziny pracy Działu Rekrutacji

 

Godziny pracy:

poniedziałek- środa 10.00-18.00
czwartek  10.00 – 17.00

piątek – 9.00 – 17.00

sobota – 9.00 – 15.00

Kontakt:

telefon: +48 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl
adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
pokój: 28 (parter)

Aplikuj online