ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl;

rektorat: rektorat.sgtih@vistula.edu.pl

Władze Uczelni

Jednostki ogólnouczelniane

  • International Office

    Leonid Markusyk

    Director of International Marketing and Recruitment

    tel.: +48 501 294 962

    e-mail: cooperation@vistula.edu.pl

    (cooperation with recruitment agencies and institutions)

     

    Halyna Bozhko

    International Admission Coordinator

    tel.: +48 502 603 174

    e-mail: cooperation@vistula.edu.pl

    (cooperation with recruitment agencies)

     

    Admissions team:

    Yevhenii Lytovchenko

    International Admission Officer

    tel.: WhatsApp or Viber:  +48 510 858 087

    e-mail: admission2@vistula.edu.pl

  • Dział Karier i Praktyk

    Dyrektor Działu Karier i Praktyk
    Ewa Wolniewicz

    tel. 22 45 72 352
    e-mail:e.wolniewicz@vistula.edu.pl
    godziny pracy:

    poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
    pok. 117

  • Dział Kadr

    Agata Papudzińska

    tel. 22 45 72 307
    e- mail: a.papudzinska@vistula.edu.pl
    pok. 27

    Kandydaci zainteresowani wzięciem udziału w procesach rekrutacyjnych proszeni są o kontakt pod adresem mailowym vistula.hr.cv@vistula.edu.pl

  • Kwestura

    Kwestura (pokój 108)

    kwestura@vistula.edu.pl

    Godziny pracy

    Poniedziałek 11.00 – 15.00
    Wtorek 11.00 – 15.00
    Środa nieczynne
    Czwartek 11.00 – 15.00
    Piątek 11.00 – 14.00
    Sobota nieczynne
    Niedziela nieczynne

    Punkt Kasowy (pokój 118) oraz Windykacja

    Godziny pracy

    Poniedziałek 11.00 – 15.00
    Wtorek 11.00 – 15.00
    Środa nieczynne
    Czwartek 11.00 – 15.00
    Piątek 11.00 – 14.00
    Sobota nieczynne
    Niedziela nieczynne

  • Wydawnictwo

    Małgorzata Wieteska

    tel. 22 45 72 389
    e-mail. m.wieteska@vistula.edu.pl

     

    Rafał Klonowski

    tel. 22 45 72 389
    e-mail:r.klonowski@vistula.edu.pl

  • Biblioteka Naukowa

    Łukasz Batory
    Dyrektor

    tel. 22 45 72 387
    e-mail: l.batory@vistula.edu.pl

     

    Biblioteka czynna w godzinach:

    Poniedziałek – Sobota 9:00 – 17:00

    Niedziela nieczynne

     

    Zapraszamy na stronę Biblioteki Naukowej GUV – TUTAJ

  • Dział Marketingu

    Łukasz Gieroń

    Dyrektor Marketingu

    e-mail: marketing@vistula.edu.pl
    pok. 121

     

    Agnieszka Żmurko-Kramarz

    Koordynator Projektów Marketingowych

    e-mail: a.zmurko@vistula.edu.pl

     

  • Kontakt dla dziennikarzy

    Milena Kruszniewska

    PR Manager  

    Uczelni Vistula 

    tel.: 606 273 637

    e-mail: m.kruszniewska@vistula.edu.pl

Aplikuj online

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close