ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl;

rektorat.sgtir@vistula.edu.pl

  • Dział Rekrutacji Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa

    Katarzyna Broniszewska
    tel. 22 45 72 400
    e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl
    pok. 28

    Alina Maksymova
    tel. 22 45 72 404
    e-mail: a.maksymova@vistula.edu.pl
    pok. 28

     

    Informacja i rekrutacja odnośnie studiów w języku angielskim
    tel: 22 45 72 316
    e-mail: admission2@vistula.edu.pl
    pok. 122

    Godziny pracy Działu Rekrutacji 

    poniedziałek- czwartek 10.00-18.00

    Piątek – 9.00-17.00

    Sobota – 9.00-15.00

     

  • Rekrutacja Studia Podyplomowe

    Dorota Cakar

    tel. 22 45 72 363
    e-mail: d.cakar@vistula.edu.pl
    pok. 220

     

    Marzena Hinzmann

    ​tel. 22 45 72 329
    e-mail: m.hinzmann@vistula.edu.pl
    pok. 220

  • Dziekanat

    DZIEKANAT Grupy Uczelni Vistula

    pok. 108 (I piętro)

     

    Od 24.09
    Poniedziałek 10.00 – 16.00
    Wtorek 10.00-16.00
    Środa nieczynne
    Czwartek 10.00 -16.00
    Piątek – 10.00 – 14.00
    Sobota -8.00-16.00
    Niedziela 8.00 – 14.00

     

    Anna Kupiszewska
    Tel. 22 45 72 346

     

    Agnieszka Andrzejczyk
    Tel. 22 45 72 353
    E-mail: dziekanat.ekonomia@vistula.edu.pl, dziekanat.finanse@vistula.edu.pl
    Pomaga studentom kierunku:
    Finanse i Rachunkowość I stopnia, Ekonomia I stopnia

     

    Barbara Tyburczy
    Tel. 22 45 72 427
    E-mail: dziekanat.stosunkimiedzynarodowe@vistula.edu.pl; dziekanat.dziennikarstwo@vistula.edu.pl; dziekanat.turystyka@vistula.edu.pl; dziekanat.dietetyka@vistula.edu.pl
    Pomaga studentom kierunków: Stosunki Międzynarodowe I stopnia, Turystyka i Rekreacja, Dietetyka, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna

     

    Renata Fijałkowska
    Tel. 22 45 72 426
    E-mail: dziekanat.magisterskie@vistula.edu.pl
    Pomaga studentom kierunków: Ekonomia II stopnia,
    Stosunki Międzynarodowe II stopnia, Zarządzanie II stopnia,
    Finanse i Rachunkowość II stopnia

Władze Uczelni

Jednostki ogólnouczelniane

  • International Office

    Leonid Markusyk

    Director of International Marketing and Recruitment

    tel. 22 45 72 316
    tel. 501 294 962
    e-mail: cooperation@vistula.edu.pl
    godziny pracy: 10:00 – 16:30
    pok. 122

     

    Halyna Bozhko

    International Admission Coordinator

    tel. 502 603 174
    e-mail: cooperation@vistula.edu.pl

     

    Zeram Zeytullayeva

    International Admission Officer

    Mob; Viber,WhatsUp: +48 510 858 087

    e-mail: admission2@vistula.edu.pl 

    Yershat Kumar

    tel. +48 22 45 72 337
    e-mail: y.kumar@vistula.edu.pl 

     

  • Biuro Karier

    Dyrektor Biura Karier
    Margarita Kuliś

    tel. 22 45 72 334
    e-mail:m.kulis@vistula.edu.pl
    godziny pracy:

    poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
    pok. 117

  • Dział Kadr

    Agata Papudzińska

    tel. 22 45 72 307
    e- mail: a.papudzinska@vistula.edu.pl
    pok. 26

  • Kwestura

    Kwestura (pokój 108)

    Osoba kontaktowa:

    Iryna Shumeiko
    kwestura@vistula.edu.pl

    Godziny pracy*

    1.07 – 1.09

    Poniedziałek 11.00 – 15.00
    Wtorek 11.00 – 15.00
    Środa nieczynne
    Czwartek 11.00 – 15.00
    Piątek nieczynne
    Sobota nieczynne
    Niedziela nieczynne

    Od 03.09

    Poniedziałek 11.00 – 15.00
    Wtorek 11.00 – 15.00
    Środa nieczynne
    Czwartek 11.00 – 15.00
    Piątek 11.00 – 14.00
    Sobota nieczynne
    Niedziela nieczynne

    Punkt Kasowy (pokój 118) oraz Windykacja

    Godziny pracy*

    1.07 – 1.09

    Poniedziałek 11.00 – 15.00
    Wtorek 11.00 – 15.00
    Środa nieczynne
    Czwartek 11.00 – 15.00
    Piątek nieczynne
    Sobota nieczynne
    Niedziela nieczynne

    Od 03.09

    Poniedziałek 11.00 – 15.00
    Wtorek 11.00 – 15.00
    Środa nieczynne
    Czwartek 11.00 – 15.00
    Piątek 11.00 – 14.00
    Sobota nieczynne
    Niedziela nieczynne

    *godziny pracy mogą ulec zmianie

  • Wydawnictwo

    Małgorzata Wieteska

    tel. 22 45 72 389
    e-mail. m.wieteska@vistula.edu.pl

     

    Rafał Klonowski

    tel. 22 45 72 389
    e-mail:r.klonowski@vistula.edu.pl

  • Biblioteka Naukowa

    Łukasz Batory
    Dyrektor

    tel. 22 45 72 387
    e-mail: l.batory@vistula.edu.pl

     

    Biblioteka czynna w godzinach:

    Poniedziałek – Sobota 9:00 – 17:00

    Niedziela nieczynne

     

    Zapraszamy na stronę Biblioteki Naukowej GUV – TUTAJ

  • Dział Marketingu

    Dorota Nieroda

    Dyrektor Marketingu

    e-mail: marketing@vistula.edu.pl
    pok. 326a

     

    Agnieszka Żmurko-Kramarz

    Koordynator Projektów Marketingowych

    e-mail: a.zmurko@vistula.edu.pl

    +48 22 457 23 61
    pok. 326a

     

  • Kontakt dla dziennikarzy

    Marcin Antosiewicz

    Koordynator ds. współpracy z mediami

    e-mail: m.antosiewicz@vistula.edu.pl
    pok. 326

Aplikuj online