Instytut Turystyki SGTiHV współpracuje z wieloma podmiotami w realizacji projektów, organizacji szkoleń, wydając publikacje czy współorganizując konferencje i seminaria. Wśród partnerów są samorządy, instytucje państwowe, firmy, organizacje pozarządowe, szkoły i uczelnie, a także instytucje i organizacje zagraniczne i międzynarodowe. Jesteśmy silnym i wiarygodnym partnerem, którego kadra posiada duże doświadczenie. Profesjonalizm naszych działań, zaangażowanie i efektywność działań dają nam wielką satysfakcję, a naszym partnerom pewność, że wspólne przedsięwzięcia osiągną zakładane cele. Cieszymy się, że wiele podmiotów zaufało Instytutowi Turystyki SGTiHV.