Aktualnosci Pl870x485

Na pewno ułatwi ci życie. Otrzymasz szybszy i wygodniejszy dostęp do ważnych informacji o studiach i uczelni. Wszystkie dane będziesz miał teraz pod ręką, gdziekolwiek jesteś. Apka Vistula to Twój mobilny niezbędnik.

W aplikacji znajdziesz :

• oceny– w obecnym i poprzednich semestrach;
  • plan zajęć– czytelna, przewijana lista z widokiem kalendarza i szczegółami zajęć;
  • aktualności – ważne informacje z życia uczelni;
  • powiadomienia – notyfikacje o dodanych ocenach, zmianach w planie zajęć oraz ważnych informacjach, które Ciebie dotyczą;
  • płatności– dane dotyczące aktualnego salda, nadchodzących płatności i ich terminów oraz należności zaległych, uzupełnione o informacje konieczne do wykonania przelewu;
  • podania– lista Twoich podań;
  • wykładowcy– lista wykładowców z ich danymi kontaktowymi oraz informacjami na temat godzin konsultacji;
  • informacje przydatne – wszystkie informacje, które mogą ci się przydać w codziennych zajęciach na uczelni oraz te, które mogą pomóc po uzyskaniu dyplomu.

Aplikacja Vistula jest dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej w oficjalnych sklepach dla systemów Androida i iOS – pobierz już teraz!

Google Play Badge Download On The App Store Badge PL RGB Blk 100317

Ważne!

To pierwsza wersja aplikacji. Jeśli masz pomysły na usprawnienia lub dodanie funkcjonalności zgłoś je na adres: is@vistula.edu.pl.