Agile & Scrum Pl

Oczekiwania użytkowników oprogramowania stale rosną. Produkcja systemów informatycznych wymaga więc korzystania z usystematyzowanych metod zarządzania. W przeciwnym wypadku projekt może skończyć się porażką — przekroczeniem terminu, budżetu i niespełnieniem wymagań funkcjonalnych.

Osiągnięcie sukcesu ułatwia metodologia zwinnego wytwarzania oprogramowania – Agile, której fundamentami są:

• praca iteracyjna;
  • ciągła poprawa oparta na komunikacji i tworzeniu największej wartości dla Klienta.

Scrum to z kolei minimalny zbiór praktyk pozwalający na otrzymanie informacji zwrotnej na temat tego, jak działamy, czyli sposobu pracy i co robimy, a więc nt. tworzonego produktu.

Warsztat „Agile & Scrum” pozwoli ci dokładnie poznać obie metodologie.

Obalimy mity, które wokół nich narosły i wyjaśnimy zasady i wartości pracy zespołowej.

Połowę czasu szkoleniowego poświęcimy zasadom Agile, drugą połowę – podstawom Scrum. Podczas szkolenia poznasz narzędzia i praktyczne ich zastosowania, które mogą Ci pomóc w codziennej pracy.

Warsztaty będą prowadzone w języku polskim.

Zapraszamy wszystkich studentów

9 marca 2019 r. w godz. 9:00-17:00