Lizbona

Kogo poszukujemy?

10 otwartych, kreatywnych i żądnych przygód studentów studiów licencjackich lub magisterskich studiujących na kierunkach: Turystyka i Rekreacja, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość oraz Ekonomia.

Aplikuj teraz!

Wyślij e-mail wraz ze swoim CV oraz listem motywacyjnym na adres: erasmus@vistula.edu.pl

Opis programu

Podczas projektu, w międzynarodowych zespołach, będziesz pracować nad znalezieniem innowacyjnych rozwiązań i kreatywnych pomysłów. Będziesz badał branżę turystyczną w Polsce i spróbujesz znaleźć rozwiązania powstałych problemów. Pod koniec ICE LAB opracujesz szczegółowy raport prezentujący swoje rozwiązania i pomysły.

Czas i miejsce

Projekt będzie realizowany w dniach 5- 11 maja w Lizbonie w Portugalii. Sobota jest dniem wolnym. Powrót następuje w sobotę albo w niedzielę.

Uczestnicy

• 70 studentów z 7 różnych krajów: Austria, Belgia, Finlandia, Niemcy Polska, Portugalia, Holandia
  • Grupa Uczelni Vistula może wysłać 10 studentów do Lizbony

Dlaczego warto?

• Nauczysz się działać w międzynarodowym środowisku
  • Rozwiniesz nowe umiejętności
  • Nawiążesz nowe kontakty i przyjaźnie
  • Nauczysz się kreatywności i nieszablonowego myślenia
  • Poznawasz inne kultury
  • Uzyskasz 2 punkty ECTS

Zakwaterowanie

Zatrzymamy się w hostelu w Lizbonie

Koszty, jakie musisz ponieść

• Zakwaterowanie (nocleg i śniadanie), transport do i z lotniska w Lizbonie i koszty administracyjne wynoszą około 150 euro
  • Lot powrotny (im szybciej zarezerwowane, tym tańsze)

Aplikuj teraz!

Wyślij e-mail na adres erasmus@vistula.edu.pl wraz ze swoim CV i listem motywacyjnym po angielsku.

Pierwszy termin mija 20 grudnia !!