Awans w prestiżowym rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2019

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawna Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji) konsekwentnie pnie się w górę. Awansowała o 6 miejsc w porównaniu z zeszłorocznym zestawieniem w Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2019. Zajęła też 1. miejsce pod względem nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach oraz w kategorii rozwój kadry własnej.

Awans w rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2018

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawniej Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji) w porównaniu z zeszłorocznym zestawieniem, awansowała aż o 9 miejsc w górę w  rankingu uczelni niepublicznych Perspektywy 2018

1. miejsce wśród uczelni turystycznych o profilu mieszanym 2016

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawniej Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji) zwyciężyła w rankingu uczelni niepublicznych prowadzących studia na kierunku turystyka o profilu mieszanym, wg. Wiadomości Turystycznych. Profil mieszany to połączenie wiedzy akademickiej i praktycznej.

1. miejsce wśród niepublicznych uczelni turystycznych Perspektywy 2015

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawniej Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji) zwyciężyła w rankingu jakości nauczania niepublicznych uczelni turystycznych w rankingu Perspektywy 2015. To potwierdzenie jakości naszej turystyki i dietetyki.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: