Dr Agnieszka Muszyńska

dr Agnieszka Muszyńska
E-mail: a.muszynska@vistula.edu.pl
Kierunek kształcenia: Turystyka i Rekreacja

Od 1997 roku pracuje jako pilot wycieczek zagranicznych, od 2004 roku specjalizuje się w koordynacji i pilotażu incentive travel. Współpracuje z agencjami MICE wspierając kreację i organizację projektów motywacyjnych.

Doświadczenie współpracy z agencjami i klientami korporacyjnymi wykorzystuje w pracy jako wykładowca na uczelniach wyższych. Praca doktorska obroniona w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Warszawie poruszała problematykę roli incentive travel w zarządzaniu motywacją do pracy.

Bogate doświadczenie projektowe oraz trenerskie wykorzystuje prowadząc warsztaty i szkolenia z zakresu zarządzaniu produktami MICE.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• zarządzanie eventami;
  • przemysł spotkań i incentive travel;
  • Green&Healthy Meetings;
  • zarządzanie motywacją.