mgr Julia Kowalczyk
e-mail: j.kowalczyk@vistula.edu.pl
Kierunek kształcenia: Dietetyka

Absolwentka dietetyki na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW; od 3 lat aktywny zawodowo dietetyk w poradni specjalizującej się w żywieniu osób aktywnych fizycznie. Ukończyła liczne szkolenia o tematyce żywienia człowieka i dietetyki. Uczestniczka wielu konferencji z zakresu dietetyki.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• dietetyka sportowa;
  • choroby autoimmunologiczne;
  • zaburzenia gospodarki węglowodanowej;
  • żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią.