• Akredytacja PKA

THE ICE Accredited SGTiH Vistula

• Certyfikat THE-ICE
    THE-ICE (The International Centre of Excellence in Tourism and Hospitality Education) to jeden z dwóch najważniejszych na świecie certyfikatów przyznawanych uczelniom kształcącym na potrzeby branż zajmujących się turystyką, rekreacją, organizacją wydarzeń i sztuką kulinarną. Jest znakiem najwyższej jakości kształcenia i prestiżu. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula, jako pierwsza w Polsce zdobyła tę akredytację.