Wybierz studia w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawniej Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji) oraz Akademii Finansów i Biznesu Vistula! To renomowane Uczelnie o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Wyróżnia nas fakt, że prowadzimy głównie kierunki praktyczne – ściśle współpracujemy z biznesem i organizacjami międzynarodowymi, a nasi wykładowcy to wybitne autorytety i praktycy.

Nasze atuty

• Pionierskie kierunki studiów

W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy. SGTiH Vistula jest jedyną szkoła wyższą w Polsce, która ma w swojej ofercie kierunek Coaching Stylu Życia na poziomie magisterskim.

• Program Rozwoju Kompetencji

W SGTiH Vistula jest realizowany Program Rozwoju Kompetencji. W jego ramach poznasz swoje najmocniejsze strony, a następnie rozwiniesz je aż do zdobycia dyplomu. Dzięki temu odnajdziesz właściwą ścieżkę kariery zawodowej. Program został opracowany przez wybitnych ekspertów świata HR i najlepszych polskich specjalistów od zarządzania kompetencjami.

• Ścisła współpraca z biznesem

Programy kształcenia i plany studiów są opracowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

• Kadra wybitnych autorytetów i praktyków

Vistula to uczelnia liderów z kadrą wykładowców, którzy są autorytetami w swoich dziedzinach. Zetkniesz się z wybitnymi naukowcami i dydaktykami. W Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2019 uczelnia zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

• Międzynarodowa atmosfera

Vistula ma charakter uczelni międzynarodowej.  Wszystkie kierunki są prowadzone również w języku angielskim. Szkoła współpracuje z zagranicznymi uczelniami, a studenci biorą udział w międzynarodowej wymianie. W wielonarodowym i wielokulturowym środowisku nabierzesz pewności siebie. Będziesz gotowy do międzynarodowej kariery.

• Program Mentorski

Program Mentorski powstał, by wspierać nowych studentów i zachęcać ich do pełnego wykorzystania możliwości rozwoju osobistego, jakie daje Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Wykorzystasz swój potencjał, rozwiniesz umiejętności oraz poprawisz wyniki naukowe.

• Bogate życie studenckie

W Vistuli możesz włączyć się w działania Samorządu Studenckiego oraz kół i klubów naukowych. Połączysz przyjemne z pożytecznym. Zabawisz się, poznasz ciekawych ludzi, zrealizujesz swoje pasje i zdobędziesz doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

• Klasa Konfucjańska

W Klasie Konfucjańskiej poznasz kulturę Chin i nauczysz się języka mandaryńskiego. Przygotujesz się do oficjalnego egzaminu HSK i zyskasz wiele możliwości podróżowania do Państwa Środka i studiowania w chińskich uczelniach. Wyróżnisz się na rynku.

• Atrakcyjne warunki studiowania

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula mieści się w nowoczesnym kampusie na warszawskim Ursynowie, tuż przy stacji metra. Obiekt jest świetnie skomunikowany i przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Uczelnia oferuje też wsparcie finansowe tym, którzy go potrzebują. Do dyspozycji jest bogaty system stypendialny.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: