MISJA

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to innowacyjne, otwarte na nowe światowe trendy centrum edukacji, badań i transferu wiedzy, zapewniające w ścisłej współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym różnorodność i atrakcyjność kształcenia w sektorach turystyki (w tym hotelarstwa), zdrowia i czasu wolnego, zapewniające wiedzę i umiejętności o uniwersalnym znaczeniu, działające w środowisku międzynarodowym z zachowaniem zasad tolerancji i szacunku dla tożsamości kulturowej wszystkich członków społeczności akademickiej, otwarte na rozszerzanie zakresu usług edukacyjnych związanych z uczeniem się przez całe życie.

MISJA

WIZJA

Naszą wizją jest bycie uznaną na arenie międzynarodowej instytucją szkolnictwa wyższego w obszarze turystyki, a w szczególności hotelarstwa, wydarzeń, zdrowia i stylu życia o wielokulturowym, innowacyjnym, zrównoważonym podejściu, która umożliwia rozwój potencjału pracowników i studentów.

WIZJA

WARTOŚCI