Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula współpracuje z ponad 40-toma zagranicznymi uczelniami w zakresie wymiany wykładowców i studentów, wspólnych programów i projektów, badań, wymiany doświadczeń oraz publikacji. Szczególne miejsce zajmuje BHMS – Business and Hotel Management School w Lucernie. Umowa zawarta z tą uczelnią daje naszym studentom możliwość studiowania w Szwajcarii oraz zdobycia podwójnego a nawet potrójnego dyplomu licencjackiego lub magisterskiego (Vistula, BHMS i Robert Gordon University – BHMS wystawia podwójny dyplom z Gordon University).

SGTiH Vistula   BHMS   Robert Gordon University