Organizuj, wymieniaj doświadczenia, nawiązuj przyjaźnie

Na Uczelni prężnie działa Samorząd Studencki, który pośredniczy w kontaktach pomiędzy studentami oraz aktywnie uczestniczy w dyskusji na temat bieżących spraw Uczelni. Studenci należący do Samorządu dbają o prawa studentów i czuwają nad wypełnianiem przez nich obowiązków wynikających ze statusu studenta, udzielają studentom informacji na temat życia uczelni​, organizują imprezy kulturalno – rozrywkowe oraz integracyjne będące okazją do doskonałej zabawy i odprężenia po zajęciach, pozwalające na wymianę doświadczeń i nawiązywanie przyjaźni.

Organizuj, wymieniaj doświadczenia, nawiązuj przyjaźnie

Rozwijaj zainteresowania, realizuj pomysły, poszerzaj horyzonty

Atmosfera i warunki panujące w Akademii Finansów i Biznesu Vistula umożliwiają studentom rozwijanie zainteresowań, realizowanie twórczych pomysłów i projektów społecznych, poszerzanie horyzontów. Studenci z żyłką finansową mogą spełniać swoją pasję uczestnicząc w spotkaniach Koła Naukowego Młodego Księgowego, pasjonaci fotografii mogą zostać członkiem Klubu Foto Vistula, a zapaleni sportowcy mogą się szkolić w sekcjach Akademickiego Związku Sportowego. Osoby ciekawe świata, pragnące rozszerzać swoje międzynarodowe kontakty, poznawać inne kultury i obyczaje działają w ramach Koła Międzykulturowego, a zainteresowani zagadnieniami informatyki, projektowaniem, konstruowaniem i uruchamianiem systemów informatycznych w Kole Informatyki. Dumą AFiB Vistula jest chór, założony w 2010 r. To grupa utalentowanych studentów, którzy uświetniają swoimi występami wszystkie ważne uczelniane uroczystości.​

Rozwijaj zainteresowania, realizuj pomysły, poszerzaj horyzonty

Poznaj inną kulturę, naucz się języka, sprawdź zdobytą wiedzę w praktyce, załóż własną firmę

Program Erasmus umożliwia wyjazd na praktykę studencką do zagranicznego przedsiębiorstwa, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit i innych instytucji (jednostki administracji państwowej, muzea, biblioteki, szpitale, itp.). Biuro Praktyk i Karier AFiBV proponuje pomoc w zakresie przygotowania profesjonalnego CV i listu motywacyjnego. Dowiesz się, jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, odkryjesz własny potencjał zawodowy oraz znajdziesz odpowiedzi na pytania wiążące się z rozwojem kariery zawodowej.​ Studenci pragnący szybko i sprawnie wcielić w życie swój pomysł na biznes mogą skorzystać z usług AIP.

Poznaj inną kulturę, naucz się języka, sprawdź zdobytą wiedzę w praktyce, załóż własną firmę

Kontakt do Działu Rekrutacji

Godziny pracy Działu Rekrutacji

 

Godziny pracy:

poniedziałek- środa 10.00-18.00
czwartek  10.00 – 17.00

piątek – 9.00 – 17.00

sobota – 9.00 – 15.00

Kontakt:

telefon: +48 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl
adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
pokój: 28 (parter)

Aplikuj online